Міжнародний конкурс «Міс Земля» (Miss Earth )


Міжнародний конкурс «Міс Земля» (Miss Earth ) цього року буде проведений на Філіппінах. Це єдиний міжнародний конкурс , який грунтовно займається проблемами навколишнього середовища .

Кожна учасниця повинна представити свій унікальний екологічний проект і захистити його перед журі. 2013-й був оголошений ООН роком міжнародного водного співробітництва.

 Національний оргкомітет конкурсу «Королева України» делегує двох учасниць, які представлятимуть Україну та АР Крим. Від України в конкурсі братиме участь володарка титулу «Королева України - Air 2013» 18- річна Анастасія Сух («Defile Models`City», м. Чернiгiв). Можливість проявити себе з'явилася й у 18-річної студентки Марії Макатер («Defile Models`City» м. Чернiгiв). Марія представить АР Крим на Міжнародному форумі краси «Miss Earth 2013».

На світових конкурсах краси українські дівчата завжди займають лідируючі позиції. Але особливо приємно те, що наші конкурсантки відрізняються не тільки красою, але й талантами, ерудицією, а також цілеспрямованністю.

Підтримуйте Анастасію  та Марію на сайті конкурсу «Miss Earth» і в соціальній мережі  FACEBOOK.

https://apps.tradablebits.com/fb/oNHb?option_id=438612

https://apps.tradablebits.com/fb/oNHb?option_id=438646

http://queenukraine.com.ua/index.php?lang=UA

http://www.missearth.tv/delegates.php